Танцювальна зала

Зал для танців, гімнастики, розтяжки, фітнесу. Площа приміщення - 20 кв.м. Дзеркала в підлогу.

Зал для танців

Ціни на оренду танцювального залу

Будні, до 18:00 100 грн/год
Будні, після 18.00 120 грн/год
Вихідні і державні свята 100 грн/год

Устаткування

Загальна інформація про нас

Наша студія здає в погодинну оренду зали і офіси під різні події: майстер-класи, тренінги, семінари, фітнес, йога, танці, pole dance, фотосесії тощо. Здаємо в погодинну оренду кілька танцювальних залів: перший зал площею 30 квадратних метрів, другий зал поменше — 20 квадратних метрів. Маленький зал відмінно підійде для індивідуальних занять або занять в невеликій групі. За необхідності, в залі ставиться пілон — ця послуга є безкоштовною. В середньому залі можуть розміститися групи побільше. В цьому залі стоять два стаціонарних пілона, є платна послуга зняття пілонів. У двох залах до Ваших послуг: колонки, блоки для розтяжки, килимки, великі дзеркала.

Танці — це модно, сучасно, а головне, корисно! А зал для танців — це значна частина самого танцю. Інтер'єр в залі повинен бути затишним і комфортним, він повинен надихати. Саме з такої точки зору ми облаштовуємо наші приміщення.

Крім самих танців, наші зали можуть використовуватися під різні тренінги, майстер-класи та семінари. Провести майстер-клас чи семінар у творчій обстановці Ви зможете саме у нас. Ну а якщо Вам знадобиться більш ділова атмосфера, ми готові запропонувати Вам приміщення офісного типу. Вони також відрізняються за розміром: 25, 26 і 38 квадратних метрів. Як додаткова послуга, надається оренда проектора і екрана до нього для проведення різних презентацій та інших заходів.

Ми знаходимося в самому центрі Києва — на Подолі. У нас дуже демократичні ціни і завжди є знижки для постійних клієнтів. Будемо дуже раді бачити у нас!

← Перейти на головну