Оренда залу з пілоном

Детальніше Ціни Фото Розклад
Зал з пілонами

Оренда танцювального залу

Детальніше
Зал для танців

Оренда офісних приміщень

Детальніше
Офіс

Оренда залу в Києві

Всі наші приміщення, які здаються в оренду, знаходяться в історичній частині Києва - на Подолі. Великий вибір конфігурацій залів дозволяє пристосувати їх під будь-які потреби наших клієнтів: проведення семінарів, лекцій, кастингів, різні види танців і спортивні секції, включаючи пілонний спорт. Ми займаємося орендою приміщень в Києві вже понад 10 років і відмінно знаємо потреби наших клієнтів.

Потрібен зал для танців з пілоном? Два наших зали спеціально обладнані для індивідуальних занять pole dance або занять в міні-групах до трьох осіб. Все, що потрібно для занять pole dance, є в наявності: каремати, кубики тощо. Також у нас можна придбати рідку магнезію.

Якщо потрібен зал без пілона, пілони знімаються і отримуємо вільний простір з дзеркалами в повний зріст. Таку конфігурацію залу у нас зазвичай замовляють клієнти, які займаються класичними танцями, фітнес-тренуваннями, бойовими мистецтвами, йогою, медитацією.

Для проведення лекцій і майстер-класів виставляємо столи і стільці - виходить подоба шкільного класу. Для семінарів і нарад столи не так потрібні, тому ставимо більше стільців і отримуємо зал на кілька десятків слухачів. Є фліпчарт для візуалізації лекцій, а також можемо надати в оренду проектор для презентацій.

Є навіть приміщення для коворкінгу - якщо немає необхідності орендувати цілий офіс, то нема чого і переплачувати. Ви можете орендувати робоче місце, як на день, так і на пару годин для зустрічі зі своїми клієнтами.

Знайти зал для оренди в центрі Києва по хорошій ціні не так просто, а на Подолі завдання особливо ускладнюється. Тому, коли потрібно оренда залу біля метро, ​​у нас немає конкурентів: наші приміщення знаходяться в 7 хвилинах пішки від метро «Контрактова площа», а ціни на оренду ми тримаємо максимально низькі.

Ще одна наша фішка: ми працюємо з 7 ранку! Якщо любите ранні зустрічі або тренування перед роботою, ми будемо раді в цьому допомогти. У вихідні та свята теж працюємо в звичайному режимі.

Зателефонуйте нам - ми відповімо на питання і проведемо екскурсію.

Маршрут від метро Контрактова площа